Програма

2012г. - 2013г.

25/08/2012г. 19:00ч.
1 Ювентус 2-1 Парма
02/09/2012г. 19:00ч.
2 Удинезе 1-4 Ювентус
16/09/2012г. 16:00ч.
3 Дженоа 1-3 Ювентус
22/09/2012г. 21:45ч.
4 Ювентус 2-0 Киево
25/09/2012г. 21:45ч.
5 Фиорентина 0-0 Ювентус
29/09/2012г. 21:45ч.
6 Ювентус 4-1 Рома
07/10/2012г. 16:00ч.
7 Сиена 1-2 Ювентус
20/10/2012г. 19:00ч.
8 Ювентус 2-0 Наполи
28/10/2012г. 13:30ч.
9 Катаня 0-1 Ювентус
31/10/2012г. 21:45ч.
10 Ювентус 2-1 Болоня
03/11/2012г. 21:45ч.
11 Ювентус 1-3 Интер
10/11/2012г. 21:45ч.
12 Пескара 1-6 Ювентус
17/11/2012г. 19:00ч.
13 Ювентус 0-0 Лацио
25/11/2012г. 21:45ч.
14 Милан 1-0 Ювентус
01/12/2012г. 21:45ч.
15 Ювентус 3-0 Торино
09/12/2012г. 16:00ч.
16 Палермо 0-1 Ювентус
16/12/2012г. 16:00ч.
17 Ювентус 3-0 Аталанта
21/12/2012г. 21:45ч.
18 Каляри 1-3 Ювентус
06/01/2013г. 216:00ч.
19 Ювентус 1-2 Сампдория
13/01/2013г. 16:00ч.
20 Парма 1-1 Ювентус
20/01/2013г. 16:00ч.
21 Ювентус 4-0 Удинезе
26/01/2013г. 16:00ч.
22 Ювентус 1-1 Дженоа
03/02/2013г. 13:30ч.
23 Киево 1-2 Ювентус
09/02/2013г. 19:00ч.
24 Ювентус 2-0 Фиорентина
16/02/2013г. 21:45ч.
25 Рома 1-0 Ювентус
24/02/2013г. 16:00ч.
26 Ювентус 3-0 Сиена
01/03/2013г. 21:45ч.
27 Наполи 1-1 Ювентус
10/03/2013г. 16:00ч.
28 Ювентус 1-0 Катаня
16/03/2013г. 21:45ч.
29 Болоня 0-2 Ювентус
30/03/2013г. 16:00ч.
30 Интер 1-2 Ювентус
06/04/2013г. 19:00ч.
31 Ювентус 2-1 Пескара
15/04/2013г. 21:45ч.
32 Лацио 0-2 Ювентус
21/04/2013г. 21:45ч.
33 Ювентус 1-0 Милан
28/04/2013г. 16:00ч.
34 Торино 0-2 Ювентус
05/05/2013г. 16:00ч.
35 Ювентус 1-0 Палермо
08/05/2013г. 21:45ч.
36 Аталанта X-X Ювентус
11/05/2013г. 21:45ч.
37 Ювентус X-X Каляри
19/05/2013г. 21:45ч.
38 Сампдория X-X Ювентус

* Италианската федерация си запазва правото да променя първоначалните дати и часове на срещите.

 

Пълен жребий за Лига Европа
Written by Янко   
Friday, 16 July 2010 18:57
europa_league_sorteggi.jpgДнес в централата на УЕФА в Нион (Швейцария) бе изтеглен жребият за третия предварителен кръг на Лига Европа.
Първите мачове са на 29 юли, а реваншите са на 5 август.
Ювентус ще срещне победителят от двойката Шамрок Роувърс (Ирландия) и Бней Йехуда (Израел), които трябва да определят и съперника на Старата госпожа. В първия двубой италианският гранд ще гостува, докато реваншът ще ес играе на Олимпииския стадион в Торино.

Пълен жребий за третия квалификационен кръг в турнира Лига Европа:

Одензе (Дания) - Зрински (Босна-Херцеговина)/Тре Пене (Сан Марино)

Стабек (Норвегия)/Днепър Могильов (Беларус) - ВИТ Тбилиси (Грузия)/Баник (Чехия)

Ливърпул (Англия) - Работнички (Македония)/Мика (Армения)

Маритимо (Португалия)/Спортинг Фингал (Ирландия) - Хонка (Финландия)/Бангор (Уелс)

Берое (България) - Рапид (Австрия)/Судуда (Литва)

ФК Тимишоара (Румъния) - МиПа (Финландия)/Сант Жулия (Андора)

ЦСКА (България) - Клифтънвил (Северна Ирландия)/Цибалия (Хърватия)

Рейкявик (Исландия)/Карпати (Украйна) - Зестафони (Грузия)/Дукла ББ (Словакия)

Шамрок Роувърс (Ирландия)/Бней Йехуда (Израел) - Ювентус (Италия)

Елфсборг (Швеция)/Искра Стал (Рибница) - Вентспилс (Латвия)/Тетекс (Македония)

Нордселанд (Дания) - Спортинг Лисабон (Португалия)

Фехервар (Унгария)/Марибор (Словения) - Хибърниън (Шотландия)

Цървена звезда (Сърбия) - Слован Братислава (Словакия)

Интер Турку (Финландия) - Генк (Белгия)

Ла Валета (Малта)/Рух Хожув (Полша) - Аустрия Виена (Австрия)/Широки брег (Б-Х)

Виктория Пилзен (Чехия) - Бешикташ (Истанбул)/Викингур (Фарьорски острови)

Беса (Албания)/Олимпиакос (Гърция) - Макаби ТА (Израел)/Могрен (Черна гора)

Шауляй (Литва)/Висла (Полша) - Портадаун (С. Ирландия)/Карабах
(Азербайджан)

Щурм Грац (Австрия) - Йефле (Швеция)/Динамо Тбилиси (Грузия)

Анортозис (Кипър)/Шибеник (Хърватия) - Серкъл Брюж (Белгия)/ТПС Турку (Финландия)

ФК Баку (Азербайджан)/Будучност (Черна гора)- Брьондби (Дания)/Вадуц (Лихтенщайн)

Молде (Норвегия)/Йелгава (Латвия) - Щутгарт (Германия)

Макаби Хайфа (Израел) - Динамо Минск (Беларус)/Силамае Калев (Естония)

Утрехт (Холандия)/КФ Тирана (Албания) - Люцерн (Швейцария)

Сибир Новосибирск (Русия) - Аполон Лимасол (Кипър)

Горица (Словения)/Рандерс (Дания) - Лозана (Швейцария)/Борац Баня Лука (Босна и Херц)

Олимпия Балти (Молдова)/Динамо Букурещ (Румъния)- Хайдук (Хърватия)

АЗ Алкмаар (Холандия) - ИФК Гьотеборг (Швеция)

Диферданж (Люксембург)/Спартак Златибор (Сърбия)- Днепър (Украйна)

Атирау (Казахстан)/Ето Дьор (Унгария) - Монпелие (Франция)

Алесунд (Норвегия) - Мадъруел (Шотландия)/Брейдаблик (Исландия)

Калмар (Швеция)/Дачия (Молдова) - Левски (България)/Дъндолк (Ирландия)

Галатасарай (Турция) - ОФК Београд (Сърбия)/Торпедо Жодино (Беларус)

Ягелония Б (Полша)- Арис (Гърция)

Таурас (Литва)/АПОЕЛ (Кипър)- Яблонец (Чехия)



Last Updated on Friday, 16 July 2010 18:59
 

Анкети

Ювентус Киево 16/02/2014
 

Класиране

         2012-2013
1. Ювентус 83
2. Наполи

72

3. Милан 65
4. Фиорентина 61
5. Рома 58
6. Удинезе 57
7. Лацио 55
8. Интер 53
9.

Катаня

51
10.  Парма 43
11.  Каляри 43
12.  Болоня 40
13.  Киево 40
14.  Аталанта 39
15. Сампдория 38
16.  Торино 36
17.  Дженоа 35
18.  Палермо 32
19. Сиена 30
20.  Пескара 22